گردنبند با قد مناسب |قسمت دوم

قد گردنبند مناسب

انتخاب قد گردنبند با توجه به طول و عرض خود آن

گردنبندهایی که محکم به گردن می چسبند ، بر روی گردن های بلند و باریک جلوه ای زیبا دارند . اما باعث کوتاه تر دیده شدن گردن های کوتاه می شود . این گردنبندها اصلا برای گردن های کوتاه و چاق مناسب نیستند .به جای آن یک گردنبند با طول بلندتر مثلا چهل الی پنجاه سانتی متر انتخاب کنید . این نوع می تواند گردن شما را بلندتر نشان دهد .

گردنبند چسب

گردن های چین و چروک دار باید از استفاده ی گردنبند های کوتاه و تنگ صرف نظر کنند . متاسفانه آنها بیشتر نظرها را به چین و چروک جلب می کنند . از گردنبندی بلندتر با یک آویز چشم نواز استفاده کنید تا همه ی توجه ها به سمت آن آویز جلب شوند .

بخش بعدی که باید با توجه به آن قد گردنبند را انتخاب کرد ، فرم و اندازه ی بالاتنه ی شما می باشد . گردنبندها با طول زنجیر پنجاه سانتی متر معمولا بالای خط کمر قرار می گیرند . ممکن است شما گردنبندی با قد بلندتری بخواهید، به هر جهت شما باید مطمئن شوید که طول آن متناسب با بالاتنه ی خودتان است .

گردنبند مهره دار

بسیاری از زنان این اشتباه را می کنند که به قد گردنبند  منتخب خود اهمیت نمی دهند .  نکته ی قابل فهم این است که زنان بلند و همچنین با قد متوسط می توانند هر گردنبندی با هر درازایی بپوشند . یعنی تقریبا همه قد های گردنبند برای آنها مناسب است و انتخاب آسان تری پیش رو دارند . اگر قد کوتاه هستید گردنبندی را انتخاب کنید که به زیبایی روی استخوان گردن تا شانه نشسته باشد .

پس همین حالا روبروی آینه بایستید و گردنبندهای درون جعبه زیورآلات خودتان را یکی یکی امتحان کنید . هر کدام که روی گردنتان به خوبی نشسته و جلوه ای زیبا دارد که مورد تایید شما هست ، پس همان را بیندازید .

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

http://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/choosing-the-right-necklace-length-for-you

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *