گردنبند با قد مناسب|قسمت اول

قد گردنبند مناسب

چه قد گردنبند ی برای شما مناسب است ؟

اگر همین حالا به سراغ جعبه زیورآلات خود بروید ، حتما یک گردنبند در آن پیدا می کنید که به ندرت استفاده کرده اید یا اصلا تا کنون آن را نپوشیده اید . بیایید کمی درمورد این موضوع تامل کنیم .
شاید آن گردنبند را دوست ندارید یا یک مد زودگذر بوده است و از آن خسته شده اید . حتی ممکن است یک هدیه ای که در مورد آن فکر نشده از طرف کسی بوده است .
احتمال دارد دو دلیل کلیدی برای اینکه تا کنون از گردنبند خود استفاده نکرده اید وجود دارد : یک اینکه با لباس هایی که در کمد خود دارید همخوانی نداشته و دو اینکه این گردنبند به شما نمی آید .
چطور می توان دوباره از این اشتباه جلوگیری کرد ؟ به گزینه های خود برای پیدا کردن بهترین قد گردنبند نگاهی بیندازید و با تفکر خرید کنید .

گردنبند _ انتخاب گردنیند مناسب

انتخاب گردنبند با توجه به طول گردن شما

یک روش خیلی سریع برای اندازه گیری طول گردن آویز مناسب ، طول گردنبندی که بسیار از آن استفاده می کنید و دوست دارید را اندازه بگیرید . این قد اندازه گیری شده احتمالا بهترین طول گردن آویز برای شماست یا مناسب ترین آنها برای ست کردن با لباس های کمدتان می باشد .
برای یک فرآیند اندازه گیری لازم است در مورد همه ی بدن خود فکر کنید _از شکل صورت گرفته تا سایز بالاتنه ، قد و نوع کل اندام شما . از گردن خود شروع کنید چرا که همه ی گردنبندها با گردن شما ارتباط مستقیم دارند . گردن ها طول و عرض دارند که قابل اندازه گیری هستند . برخی از آنها چین و چروک زیادی دارند .
همه ی گردنبندها تقریبا برای گردن های دراز و کشیده مناسب هستند . مسئله در مورد گردن های کوتاه و چین و چروک دار هستند که هر گردنبندی برای آنها مناسب نیست .

به یاد داشته باشید که این یک مشاوره کلی است و همیشه استثنائات وجود دارند . پس بهتر است حتما گردنبند را روی گردن خود امتحان کنید .

گردنبند شیک بخرید

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/543950461239754994/

http://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/choosing-the-right-necklace-length-for-you

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *