گردنبند با قد مناسب | قسمت سوم

قد گردنبند مناسب

موقع انتخاب گردنبند مناسب به مدل چهره ی خود دقت داشته باشید

بررسی نهایی گردنبند که باید با فرم بدن صورت بگیرد مربوط به مدل چهره ی شماست . فرم های رایج صورت بیضی ، گرد ( دایره ) ، مربع و قلبی هستند .

اگر یک چهره ی بیضی مانند دارید ،تقریبا هر گردنبندی با هرسایزی به آنها میاید . اگر چهره ای گرد دارید ، گردنبند های بلند با یک آویز زیبا گرینه ی خوبی هستند . ایده آلترین حالت گردنبندهای v –شکل است .از گردنبندهای تنگ صرف نظر کنید چرا که چهره ی شما را گردتر نشان می دهد .

گردنبند v-شکل

همه چیز برای چهره های قلبی دقیقا برعکس است .یگ گردنبند گرد تنگ میتواند نقص های ی چهره ی قلب مانند را بپوشاند .این گردنبندها برای چهره های مستطیلی و کشیده نیز بسیار مناسب است . بنابراین گردنبندهای مدل تنگ که به گردن می چسبند برای اکثر مدل چهره ها مناسب است .

قد گردنبند

اگر لباس با یقه کاملا پوشیده بگوشید چه گردنبندی مناسب است ؟ پس نوع لباس نیز در انتخاب قد گردنبند بسیار تاثر گذار است و باید مورد توجه قرار بگیرد .

قد مناسب گردنبند با توجه به لباسی که می پوشید!

لباس هایی که روزمره استفاده می کنید ، نقش مهمی در انتخاب قد گردنبند دارند . می خواهیم ببینیم برای لباس یقه اسکی چه گردنبندی مناسب است ؟  یک ریسه ی بلند از زنجیر یا مهره برای لباس های یقه اسکی بسیار مناسب هستند ولی اگر قد کوتاه هستید گزینه ی خوبی نیست .

زمانی که تصمیم می گیرید که چه لباسی بپوشید , مدل و قد گردنبند را بهتر می توانید انتخاب کنید. چرا که  می تواند جلوه ی بسیار زیادی به لباستنان ببخشد اگر که درست آن را برگزیده باشید .

کردنبند شیک

نکات زیادی برای بررسی گردنبند مناسب شما وجود دارد . ما در این مقاله در مورد اینکه با توجه به نوع گردن ، فرم صورت و بدن و حتی لباس خود چگونه قد گردنبندهای مناسبتان را انتخاب کنید صحبت کرده ایم . با همه ی این ها ممکن است شما گردنبدی فانتزی را ببینید که خوشتان آمده و روی اندام شما جلوه می کند ببینید که هیچ یک از گزینه های مد نظر را نداشته باشد ، می توانید آن را بخرید چرا که استثنا همیشه وجود دارد .

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

http://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/choosing-the-right-necklace-length-for-you

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *