ست کردن چندین دستبند

دستبند ست

چطوری چند دستبند را با هم ست کنیم؟

با استفاده ی همزمان و ست کردن درست دستبند هایی که دارید ، می توانید خلاقیت بیشتری به خرج دهید .

اگر می خواهید از این سبک پیروی کنید بهانه را کنار بگذارید و ست کردن بدلیجات هیجان انگیز خودتان را شروع کنید . برای شروع نکات زیر را در نظر داشته باشید .

ست کردن زیورآلات طرفداران زیادی دارد. از پوشیدن انواع دستبند گرفته تا گردنبندها در سایزهای مختلف به گونه ای که ترکیبی زیبا به دست دهند .

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که دستبند شما در ابتدا باید با روحیه ی شما سازگار باشد و بعد با توجه به فرم بدن و لباس هایتان اقدام به خرید کنید .

دستبند شیک

اینکه تعداد زیادی النگو با هم بپوشید اصلا ایده ی جدیدی نیست . ولی به این دلیل نمی توان این ایده را کنار گذاشت با کمی دقت بیشتر می توانید مجموعه ای از دستبندهای خود را به این گونه استفاده کنید .

فلزات و مواد و رنگ های که به طور متداول در دستندها به کار برده می شوند درست مثل انگشترها و گردنبندها است . اگر دقت کافی در انتخاب زیورآلات داشته باشیم ، دستان ما در مرکز توجه قرار می گیرند .

bracelet دستبند

آیا به این معنی است که جعبه ی بدلیجات خودتان را باز کنید و هر کدام را که دوست داشتید بیندازید ؟ قطعا نه . ولی راهکارهای زیادی برای ست کردن وجود دارد که می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم .

شروع ساده

از یک دست خود و با ۳ یا ۴ عدد دستبند شروع  کنید . این دستبندها دارای یک ویژگی مشترک باشند . مثل اینکه روی آنها نگین و مهره کار شده باشد . می توانید این ها را در یک مچ امتحان کنید تا ببینید باهم ست می شوند یا نه ؟

دستبند

ساعت مچی خود را نیز می توانید به عنوان یک دستبند کنار سایر آنها استفاده کنید . روی یک مچ تمرکز کنید . یک ساعت مچی اسپرت انداخته اید ببینید چه چیزی با آن ست می شود .

یک ترفند آسان دیگر این است که تعدادی دستبند ساده انتخاب کنید که اطمینان از ست شدن آنها دارید و بعد سایر آنها را با هم ست کنید.

جنس های مختلف دستبند را باهم استفاده کنید

وقتی تصمیم به ست کردن دستبندها کنار هم می گیرید ، قطعا می خواهید که به اندازه ی کافی به چشم بیاید. قطعا مواد و رنگ های مختلف ظاهری شگفت انگیز به انتخاب شما می بخشد. زنگ طلایی و  نقره ای را با هم استفاده کنید و وسط آنها را با دستبند چرم بپوشانید .

دستبند

تعداد دستبند هایی که با هم می اندازید خیلی بیش از اندازه زیاد نباشد

به طور کلی ، اگر بر روی ست کردن چندین دستبند تمرکز کرده اید ، می توانید زیورآلات حود را چندین مرتبه  با ترکیبهای متفاوت استفاده کنید . بهترین روش استفاده از ست کردن دستبندها زمانی است که شما یک لباس تک رنگ می پوشید و آنگاه چند دستبند با رنگ های متفاوت می اندازید .

دستبند

ست کردن دستبندها و استفاده ی همزمان از آنها یک روش مناسب استفاده از دستبندهای قدیمی شما می باشد . سبک خود را روز به روز تغییر دهید .

نویسنده : هما حبیبی

منابع :

http://www.jewelrywise.com/just-for-you/article/how-to-stacking-bracelets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *